+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com

Kdo je Michal Bohumel Training?

MBT vzniklo v roce 2013 s hlavním důvodem POMÁHAT lidem objevit a dosáhnout  jejich největší životní potenciál prostřednictvím Fitness.
Jsme tréninkové a vzdělávací centrum v Praze, kde progresivním způsobem pomáháme jednotlivcům žít zdravěji, vypadat lépe a posouvat jejich sportovní výkon. Naše filosofie je založená na dlouhodobé spolupráci se seriózním přístupem ze strany jak trenéra, tak i klienta.

Posláním našeho trenérského týmu je kontinuální vzdělávání, rozvoj sama sebe i našich klientů, neustálé překonávání nových výzev a osobní práce s klienty.

Našim cílem je stát se lídrem v poskytování tréninkových a vzdělávacích služeb v České republice a na Slovensku.

 

 

Naše vize:
“Pomáhať jednotlivcom objaviť a dosiahnuť ich najväčší životný potenciál cez fitness.”

Co pro nás znamená fitness?
Fitness je dlouhodobá cesta hledání rovnováhy mezi tělem, myslí a duší, cesta objevování vlastního životního potenciálu.

Naše klíčové hodnoty:
Vědomosti - zavazujeme se neustále vzdělávat a rozšiřovat vlastní vědomosti s cílem pomoci každému klientovi, jak nejlépe víme
Zkušenosti - využití vědomostí v tréninku nám dovolí zažít vlastní progres a uvědomit si vlastní potenciál
Výkony - vědomosti a zkušenosti využíváme při našich životních a sportovních výkonech

 

Základem je individuální přístup.
Každý jedinec má jiné potřeby a cíle a je zásadní, aby trénink jim trénink odpovídal. Pracujete 8 hodin denně v kanceláři a po práci vám chybí energie na další aktivity? Věříme v dlouhodobý přístup, takže je pro nás důležité, jak se chcete cítit za 5,10 nebo 30 let. Ničit se během neodpovídajících tréninků nad Vaši výkonnost nevede k dlouhodobému uspokojení ani radosti ze života.

Čím je MBT Gym pro naše klienty vyjímečný?
MBT Gym je místo, kde je trénink pro každého klienta unikátní podle toho, co potřebuje. Progresívně směřuje tam, kam se chtějí klienti dostat.
Trénujeme v týmovém prostředí pod dohledem trenéra na ploše.

 

 

Proč trénovat v MBT Gymu?
Poznat svůj DŮVOD, proč kvalitně trénovat je základem úspěchu a nasměrování. Propojujeme hlavní priority každého klienta se správně zvoleným tréninkem a naše klienty COACHUJEME trénují podle jejich individuálního programu. Navzájem se podporujeme. SPOJUJE nás společný cíl – zlepšování svého vlastního FITNESS. Pro někoho je to cítit se a vypadat zdravě, pro někoho posunout svůj výkon výše a soutěžit.

kontakt

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Zpráva byla přijata. Děkujeme

Michal Bohumel Training
Na Košince 681
180 00 Praha

Michal Bohumel (trenér/majitel)
info@mbtcoaching.com
+420 737 443 615

 

MBT Coaching since 2013

Webdesign: LK Graphics

+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com