+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com

Petra Vaumundová

S Michalem jsme začali spolupracovat v březnu 2016 a považuji to za nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe, v rámci fitness a vlastně i „ostatního života“, mohla udělat.

Ke spolupráci mě vedla beznaděj a nekonečná otrava z tehdejší tréninkové situace. Měla jsem za sebou nějaký ten rok tréninků na lekcích v Crossfit Zlín a následně půlrok zahraničního nespecializovaného programingu. Ač jsem opravdu dřela jak Bulhar, výsledky se nedostavovaly. Ne takové, které bych za tu dřinu čekala. Jako perfekcionistu mě to dost deptalo. Samozřejmě se vše promítalo i do mého zdraví, neustále jsem se prala s virózami a plíživě přicházela i vážnější nemoc, které jsem, jako správný blázen, který přece jede ty bomby, nějak dostatečně nevěnovala pozornost. Jsem sportovcem odmalička a víru v trenéra považuji za základ. Dnes vím, že je také podstatné, v jakého člověka tu víru vložíte.

Michala jsem oslovila, protože jsem obdivovala výsledky jeho práce s atlety (Jojo Porubský, Lucia Kršková, Katka Liptáková a další), velmi se mi líbil tréninkový systém Opex a ztotožňuji se s jeho myšlenkami, s jeho komplexním a individuálním pohledem na atleta.

Od začátku spolupráce mohu říci, že jsem vlastně neustále nadšená. Trénink má smysl, mohu pozorovat každotýdenní posuny. Mám radost z pohybu, přišla jsem na chuť spoustě cviků, které jsem dříve nesnášela. S koučem mohu řešit naprosto všechno, včetně podpory přímo na závodech. Je to se mnou o to složitější, že jsem absolvovala dvouměsíční přestávku, kdy mi bylo diagnostikováno chronické ledvinné onemocnění. Po celou dobu jsem byla s Michalem v kontaktu, můj stav konzultoval a trpělivě odpovídal na všechny moje zoufalé výlevy, protože v té době se mi zbořil svět. Spolupráci jsme obnovili v prosinci 2016 a i přes každoměsíční lékařské kontroly, polykání prášků, osmi hodinovou sedací pracovní dobu, se stále zdokonaluji, posunuji, přibírám na svalech a hlavně, mám obrovskou radost z toho, co dělám a vím, cítím, vidím, že tohle skutečně správně funguje.

Od začátku naší spolupráce jsem učinila velký pokrok v psychickém vnímání sebe sama při tréninku i závodech, otočku o 180 stupňů ve výživě, neuvěřitelný posun ve svém zdravotním stavu, bez nadsázky jsem zlepšila svůj život 🙂

Ať už jsou Vaše cíle jakékoli, spolupráci s Michalem mohu jedině doporučit. Jelikož jsme každý jiný, každý žijeme jiným tempem, máme jiný denní harmonogram, jiné možnosti, fyzické, psychické, každý potřebujeme ten svůj trénink, pro zdokonalení sebe sama, pro své zdraví, pro své tělo, pro svoji pohodu, pro svoje fitness.

MBT Coaching since 2013

Webdesign: LK Graphics

+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com