+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com

Michal Bohumel (Head Coach)

Michal je vedoucí osobností, která stojí za zrodem MBT v roce 2012, a zároveň jeho head coachem. Po 10 letech fotbalu na soutěžní úrovní v průběhu střední školy objevil fitness. Jeho vášeň pro trénink vlastního těla se neustále prohlubovala i díky trénování svých přátel. Studium bankovnictví a pojišťovnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze a později managementu a marketingu v Bratislavě mu ukázalo jasné paralely s coachingem. Především jasný systém a pravidla při práci s klientem, která jsou stejně důležitá jako ve financích. Jako součást svého rozvoje a zároveň své největší vzdělávací revoluce začal Michal v roce 2010 sledovat práci Jamese FitzGeralda, zakladatele OPEX Fitness (dříve OPT) a studovat jeho trenérský a certifikační program CCP. Jeho touha po vědomostech mu otevřela možnosti další spolupráce, tentokrát s jeho bratrem Michalem FitzGeraldem, se kterým Michal strávil tři měsíce v Optimum Performance Training v Calgary v průběhu jeho fitness coach mentoring programu. Své poznatky, které šíří dál, vycházejí z jeho trenérských certifikátů, seminářů, kurzů a athlete campů, mezi nimi například:

OPEX CCP Level 1 Assessment, Program Design, Lifestyle Coaching, Nutrition, Business Systems OPEX Athlete Camp Optimum Performance Training Athlete Camp Training Think Tank Athlete & Coaches Camp FMS Level 1 DNS Sportovní Kurz I. a II.

Michalovo cílem je umožnit svým klientům objevit a dosáhnout svého potenciálu prostřednictvím tréninku a následně fitness. Tato cesta je založená na upevňování důvěry s klienty a budování dlouhodobého vztahu.

Michal se v průběhu coachingu zaměřuje na propojení priorit klienta a jeho tréninku. Díky tomu dosahují jeho klienti pokroku v Sport of Fitness, kanoistice, rugby, vzpírání, silovém trojboji, běžeckém lyžování nebo americkém fotbale. Jeho největším cílem je změnit vnímání fitness mezi lidmi jako každodenní součást našeho života.


Petr Janata
Svoji cestu jako trenér začal před několika lety už v rodném Liberci. Touha posunout svoje vědomosti a schopnosti dál ho nasměrovala k stěhování do Prahy, kde strávil poslední dva roky. Kromě osobním tréninkům se věnoval vzdělávání se na seminářích Core trainingu M. Snášela, Železné kouli, nebo KB5 Praha a snažil se najít způsob, jak svým klientům poskytovat ty nejlepší služby. Dlouhodobé komplikace s ramenem a tréninková stagnace ho nakonec dovedly až do MB Training, nejprve jako klienta fyzioterapeuta Jakuba Kmeťka a později už jako studenta pod vedením hlavního coache Michala Bohumela. Spojení individuálního přístupu, který mu tolik chyběl v klasickém fitness průmyslu, a skvělého tréninkového zázemí ho přesvědčila, že to je cesta, kterou by se i on sám chtěl vydat jako trenér. Nyní již v MB Training působí jako coach pod Michalovým vedením, neustále se vzdělává a snaží se svoje znalosti předávat dál.

 

MBT Coaching since 2013

Webdesign: LK Graphics

+420 737 443 615

info@mbtcoaching.com